Zły człowiek K. skończy jak każdy zły czas, który stworzył

17 Kwi

Partia Kaczyńskiego cieszy się z zarazy koronawirusa. To oczywiste: zaraza działa pod osłoną zarazy.

PiS działa pod osłoną koronawirusa. Podawane przez Morawieckiego i Szumowskiego statystyki są kilkadziesiąt razy zaniżane.

Tak antyhumanitarnej, antychrześcijańskiej władzy nie mieliśmy nawet w czasach Targowicy. Kaczyński i jego pachołki życzą nam śmierci.

Za to – jestem pewien – pójdą siedzieć Morawiecki, Duda, Szumowski,  a Kaczyński chyba nie dożyje. Gdyby w tym roku PiS miał oddać władzę, Kaczyński prawdopodobnie umarłby.

To jest antropologiczny paradoks. Zły człowiek zdycha, gdy kończy się zły czas (dobry dla niego).

Ministerstwo informuje o diagnozowaniu koronawirusa podając liczbę wykonanych testów, a nie testowanych osób. Dzięki temu diagnozowanie wydaje się szersze niż jest naprawdę, bo testy się powtarza tej samej osobie. Co więcej, odsetek zakażonych wydaje się mniejszy niż jest. Prześledziliśmy, jak to jest z testami. Krok po kroku.

Jak wynika z informacji ministerstwa, podlicza ono liczbę wykonanych próbek we wszystkich laboratoriach, nie rejestrując, które wykonywane są drugi czy trzeci raz u tej samej osoby.

Oznacza to, że liczba przebadanych próbek jest większa niż przebadanych osób.

Oto jak PiS manipuluje (rżnie Polaków) zaniżając zakażenia koronawirusem i ofiary śmiertelne, partia Kaczyńskiego robi to jak wróg Polaków >>>

„Według ministerstwa tego dnia w całym kraju było 7 zgonów. Jak to możliwe skoro tylko w naszym szpitalu były cztery? Myślę, że dane są nie kilka, ale kilkadziesiąt razy zaniżone” – mówi OKO.press dr Marzena Pietraszek, kardiolog w szpitalu MSWiA w Warszawie, przekształcony zakaźny. „Teraz ewidencjonowanie jest sprawniejsze, dostaliśmy nowy druk

W niezwykłym wywiadzie lekarka opowiada o tym, jak wygląda walka z koronawirusem na pierwszej linii frontu – jak pacjenci znoszą osamotnienie, a personel medyczny radzi sobie z ciągłą gotowością. I studzi entuzjazm tych, którzy ufają, że epidemia w Polsce wyhamowuje.

Więcej o tym jak Szumowski (antychrześcijanin) rżnie nas o ofiarach koronawirusa. Szumowski powinien dostać w łeb kamienną tablicą Mojżesza, aby znaleźć się w Piekle i tam odpowiadać za swoją szwabskość wobec nas >>>

Władza nie może się na przykład doszukać dowodów na to, że w Bawarii po wyborach korespondencyjnych nastąpił gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19.

W czasach pandemii wiele rzeczy gdzieś się zapodziewa. Najlepiej świadczą o tym bogate zapasy masek i sprzętu, który jeszcze w lutym były (bo rząd się do epidemii przygotowywał od miesięcy), a potem się jakoś tajemniczo zdematerializowały. Notorycznie gubią się również testy na obecność wirusa, których ministerstwo posiada „tyle, ile trzeba”, tymczasem w szpitalach brakuje ich nawet dla personelu medycznego. Cóż, złośliwość przedmiotów martwych…

Cały felieton Bożeny Chlabicz-Polak >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: