Toporny Jacek Kurski. Dlatego telewizja publiczna została gadzinówką

28 Gru

Jak większość funkcjonariuszy partii rządzącej, pan Jacek Kurski pamięć ma dobrą choć niestety krótką. Niepomny jest nawet tego, że wiele jego deklaracji utrwalono na różnego rodzaju nośnikach elektronicznych. Jedna z nich to zapewnienie, że nigdy nie zostanie prezesem TVP, bo to nie jest właściwe miejsce dla – frontowego polityka…

Tych słów nie może się teraz w żaden sposób wyprzeć, bo oto w sieci pojawiło się nagranie sprzed lat, na którym Piotr Najsztub prowadząc samochód odpytuje Jacka Kurskiego, czy chciałby kiedyś zostać prezesem TVP, podpuszczając go, iż  nikt bardziej się do tego nie nadaje.

„Dziękuję, dziękuję. To prawda” – mówi na nagraniu z uśmiechem Kurski, ale podkreśla: „Ja jestem politykiem. Dosyć czynnym, twardym, nawet frontowym. Na dziewiątym piętrze nie powinien być polityk” – stwierdza Kurski, zwany wówczas bulterierem PiS, dziś prezes PiSowskiej TVP.

„Myślę, że uda się znaleźć merytoryczną osobę, która nie będzie politykiem” – powiedział do Piotra Najsztuba i wielu wydał się wtedy wiarygodny w tej deklaracji . A dziś co? Trzyma się rękami i nogami telewizyjnego stołka. Frontowy polityk powinien – zdaniem  internautów – puszczać sobie ten filmik parę razy dziennie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: