Duda razy cztery i Morawiecki z rozdymanym ego na dokładkę

25 Gru

Arłukowicz: PAD szkodzi Polsce. Prowadzi Polskę do Polexitu

– Prezydent do tej pory nas głównie kompromitował, teraz szkodzi Polsce. Prowadzi Polskę do Polexitu. Mówię to w pełni świadomie. Prezydent szkodzi Polsce, kiedy mówi o tym, że UE zagraża naszej suwerenności – stwierdził Bartosz Arłukowicz w „Kawie na ławę” TVN24.

Czarzasty: PAD zachowuje się jak małe dziecko

– Żenujące zachowanie pana prezydenta. Jeżeli minister Dera mówi jeszcze: prezydent podpisał coś, z czym się nie zgadza bo bał się kary finansowej, to to jest już tak naprawdę nierozsądne, że przed Wigilią tego inaczej nie nazwę. Ja myślę, że prezydent Andrzej Duda zachowuje się jak małe dziecko – stwierdził Włodzimierz Czarzasty w „Śniadaniu w Polsat News” Dariusza Ociepy.

— JACEK NIZNKIEWICZ O WYWIADZIE PREZYDENTA DLA 300 I WP – pisze w RZ: “Pierwszy obywatel RP, zarzucając byłemu premierowi antypolskość, postawił się w jednym szeregu obok Krystyny Pawłowicz, Dominika Tarczyńskiego czy Antoniego Macierewicza. To osoby, które dla PiS są problemem przed wyborami i zwykle wówczas usuwa się je w cień. Ale prezydent antynunijnymi wypowiedziami dał opozycji prezent przed wyborami do PE i tylko umocnił ją w przekonaniu, że jego słowa sprzed miesięcy o UE jako wyimaginowanej wspólnocie nie były przypadkiem”.
rp.pl

>>>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: