Chrystianizujcie się k… sami

25 Gru

Boże Narodzenie tuż, tuż i od kilka dni obdarzamy się uśmiechem, składamy sobie życzenia dobrych świąt. Jednak i tutaj mocno wkrada się polityka. Znana pisarka, Manuela Gretkowska nieźle zaskoczyła swoimi życzeniami na Facebooku.

Polityczni debile deliberują jak zakazać ludziom szczęścia – okaleczyć in vitro tak, żeby dzieci nie rodzić. Co z tego, że w tym czasie tysiącami umieramy z powodu smogu. Tym nie warto się zajmować, duszącym odorem świętości zalegającym nad Polską. Panowie życia i śmierci, zakazujecie rodzić, każecie umierać. Chrystianizujcie się k… sami. Wszystkim innym Wesołych Świąt” – napisała i nie każdemu te życzenia przypadły do gustu.

Niektórzy poparli pisarkę, pisząc, że to „sama prawda jak zwykle…co oczywiście jest komplementem. My z drugiej strony jesteśmy paradoksalnie bardziej święci od tych najświętszych. Miłych Świąt”, „mocno, ale w punkt, trzeba obnażać  kłamstwa tej sekty smoleńskiej”. Jednak  sporo osób skrytykowało ton tych życzeń.  Jedna z internautek zgadza się ze wszystkim, ale „po co te przekleństwa w naszym cudownym języku?”.

Te, bardziej ostre komentarze pominę, bo jednak chciałabym pójść w pełnej zgodzie z Duchem Bożego Narodzenia i dzisiaj nie dam popsuć sobie nastroju nieciekawą, pisowską rzeczywistością.

>>>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: