Brudziński, dama do towarzystwa Kaczyńskiego i Farinelli Rydzyka

20 Gru

Szef resortu spraw wewnętrznych wie co robi. Na horyzoncie wybory, a rydzykowy elektorat ma „karty” w ręku. Joachim  Brudziński jest wielbicielem Radia Maryja, od lat pląsa w takt  „Abba Ojcze” na urodzinach rozgłośni należącej do zakonu redemptorystów. W 2015 r., jeszcze przed wyborczym zwycięstwem PiS, współorganizował marsz wdzięczności za to, że istnieje Telewizja Trwam. Wielokrotnie gościł na antenie toruńskiej stacji.

„Moją ulubioną stacją, szczególnie, kiedy wracam do mojego ukochanego Szczecina, jest właśnie rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka” – powiedział ostatnio na antenie Polsat News i niestety zdradził się ze swoimi intencjami „Mam nadzieję, że słuchacze rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka mają wyrobione już poglądy polityczne i będą głosować na PiS” – powiedział w pewnym momencie Joachim Brudziński.

Grubo przesadził, jakby zapominając o tym, że – przynajmniej teoretycznie – katolicka rozgłośnia nie powinna być w politykę zaangażowana. Praktyka – o czym wszyscy doskonale wiedzą – jest inna. Aby dowiedział się o tym także papież i podjął odpowiednie kroki, w internecie zbierane są podpisy pod petycją do Franciszka. Poparło ją dotąd blisko 90 tys. osób.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: