Posłanka PiS Lichocka czuje nieodpartą miętę do Sławomira Nitrasa. Co na to jej mąż?

15 Gru

Sławomir Nitras i portret marszałka…” – napisał Krzysztof Brejza z PO na Twitterze i dołączył dwa zdjęcia. Na jednym widać posłankę PiS Joannę Lichocką, która znowu tabletem nagrywa posłów opozycji, a na drugim posła PO Sławomira Nitrasa, który pokazuje jej fotografię marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.

Podobne zdjęcia umieściła na Twitterze Monika Wielichowska z PO. – „To, że Sławomir Nitras jest ciągle filmowany przez posłankę z PiS przywykliśmy. Dlaczego filmuje? Nie wiemy – możemy jedynie się domyślać 🙂 Dziś posłanka zawiedziona. Ogląda portret Karczewskiego za 7700, który w ramach pokory i umiaru marszałek zamówił, aby powiesić po swoim odejściu”. O sprawie w artykule „Portret Karczewskiego niezbędny dla „dobrego funkcjonowania państwa”.

„Czy to zachowanie posłanki nie podchodzi przypadkiem pod stalking?”;

„Może niech Pan Nitras da jej swoje zdjęcie. Może tęskni jak wraca do domu…”; – „Są pewne jednostki chorobowe, które mogą tłumaczyć zachowanie pani poseł…” – komentowali internauci. A o wcześniejszym filmowaniu przez posłankę PiS w artykule „Lichocka szykuje się do objęcia fotela prezesa TVP?”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: