Joachim Brudziński jest potwierdzeniem, że postkomunizm trzyma się mocno. Taka se stonka

6 Gru

„To musi boleć” –  komentuje na Twitterze była posłanka PO Ligia Krajewska wpis Joachima Brudzińskiego, który zabrał głos na temat stroju byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

Jak już pisaliśmy Wałęsa zrobił wiele, by zwrócić na siebie uwagę przy okazji wyjazdu do Waszyngtonu, na uroczystości pogrzebowe George’a H. W. Busha. Cel osiągnął – prawica dostrzegła ubiór w jakim pojawił się na lotnisku. Na torsie byłego szefa „SolidarnoścI” widniał prowokacyjny napis „Konstytucja.”  Ta sama prawica stara się natomiast bagatelizować to, jak amerykańscy politycy reagowali na widok byłego prezydenta RP a nawet próbuje go przy tej okazji ośmieszyć …

Wałęsa – jak zapowiedział – raz po raz wrzucał na Facebooku i Twitterze zdjęcia, prezentujące napis ze swojej koszulki. Wieczorem polskiego czasu zamieścił natomiast fotografie, na których widać, jak podchodzili do niego i witali się z nim Barack Obama, Hillary Clinton i Bill Clinton.

Musiało to zrobić wielkie wrażenie na partyjnych funkcjonariuszach, jako że nie powstrzymali się przed kompromitującymi ich wpisami. Szef MSWiA Joachim Brudziński zaryzykował komentarz w stylu w jakim zaczynają się najgorsze plotki: „Podobno w Waszyngtonie prezydent Lech Wałęsa dopytywał się o co chodzi tym wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych, którzy zwracali się do niego z jakimś dziwnym przesłaniem: „Inappropriate.”

Dowiedział się zaraz, że to jego wpis jest „niewłaściwy”. Uwagę zwróciło panu ministrowi wielu użytkowników Twittera.

Była posłanka PO Ligia Krajewska wrzuciła tam skan artykułu w „New York Timesie”, gdzie wśród uczestników uroczystości Lech Wałęsa był wymieniony, a Andrzej Duda nie.

Jedna odpowiedź do “Joachim Brudziński jest potwierdzeniem, że postkomunizm trzyma się mocno. Taka se stonka”

  1. Hairwald 6 grudnia 2018 @ 12:13 #

    Reblogged this on Hairwald i skomentował(a):

    Brudziński to tylko troll. Obślizgły gość.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: