Brudziński z szemranego towarzystwa Corleone Kaczyńskiego nie radzi sobie z policjantami

3 List

>>>

Nikt nie ma też wątpliwości, że wytrzymałość policjantów właśnie się wyczerpała” – napisał m.in. Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów Rafał Jankowski w liście do ministra MSWiA Joachima Brudzińskiego.

Apelując o spotkanie Jankowski przypomniał ministrowi, że obecna władza obiecywała policjantom przywrócenie niesłusznie odebranych uprawnień, a także wynagrodzenie, które pozwoliłoby na godne życie.

Zdaniem przewodniczącego NSZZ Policjantów przez trzy lata nic się nie zmieniło, obietnice nie zostały zrealizowane, a przemęczenie i stres osób pracujących w policji jest ogromne. „Obawiam się więc, że jeżeli w najbliższych dniach nasze środowisko nie uzyska jednoznacznej gwarancji na spełnienie naszych postulatów, w słuszność których przecież sam Pan nie wątpi, sytuacja może się skomplikować jeszcze bardziej. W imieniu Zarządu Głównego NSZZ Policjantów wzywam Pana Ministra do osobistego i niezwłocznego podjęcia rozmów” – apeluje Jankowski.

Minister Brudziński na razie nie spotkał się z policjantami, ale odniósł się do całej sytuacji na Twitterze, przywołując swoje pismo z września, w którym obiecuje policjantom podwyżki na początku przyszłego roku i w jego połowie.

Czy taka forma komunikacji i kolejnych obiecanek ze zdeterminowanymi policjantami wystarczy i czy nie jest to przykładem lekceważenia służb, od pracy których zależy bezpieczeństwo nas wszystkich?

>>>

>>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: